tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Beyaz Ayakkabı Boyası Spor Ayakkabı Nasıl Boyanır?

Beyaz Ayakkabı Boyası 

Beyaz Spor ayakkabılar , çok çabuk şekilde kirlenir ve temizlenmesi de çok zahmetlidir. Beyaz renkli ayakkabılar zaman içerisinde gri renk alırlar buda kötü bir görünüme yol açar. Spor ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkadığınız zaman ise ayakkabınız zarar görebilir veya tam etki etmeyebilir.

Ancak web sitemiz üzerinden alabileceğiniz Nuri Leflef Beyaz Spor Ayakkabı Boyasıbeyaz renkli spor ayakkabılarınızı kolay ve pratik bir şekilde boyayabilir ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yukarıda önermiş olduğumuz beyaz ayakkabı boyası spor ayakkabı türleri için uygundur. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.

1 org zoom 11

Spor Ayakkabı Nasıl Boyanır

Nuri Leflef Beyaz Spor Ayakkabı Boyası,  ürününü uygulamak için yeşil renkli plastik kapağını çıkartın. Sünger yüzeyi ayakkabınızın üzerine bastırdığınızda boya ayakkabı yüzeyine akacaktır kendi süngeri ile boyayı ayakkabı yüzeyine yayabilirsiniz.

Boyama işlemini gerçekleştirmeden önce ayakkabı fırçası yardımı ile ayakkabınızı fırçalarsanız ayakkabınız üzerinde ki toz ve kiri temizler ve boyanın daha etkili olmasını sağlarsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir