tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Süet Ayakkabı Boyası ? Süet Ayakkabı Nasıl Boyanır ?

Süet Ayakkabı Boyası

Süet ayakkabılarınızı deri ayakkabı boyaları ile boyayamazsınız eğer boyarsanız ayakkabınız zarar görecek çirkin bir hal alacaktır. Süet ayakkabılarınız için sitemiz üzerinden Türkiye’nin en uygun fiyatı ile satın alabileceğiniz Miky Süet Ayakkabı boyasını satın almanızı öneririz.

Miky markalı süet ayakkabı boyasının Siyah,Lacivert,Yeşil,Kırmızı,Taba,Koyu Kahverengi,Açık Kahverengi,Sarı,Bej,Toprak,Gri renkleri ile tüm süet ayakkabılarınızı rahatça boyayabilirsiniz.

Miky Süet ayakakbı boyası hepsiburada,trendyol ve n11 üzerinde yaptığımız binlerce satışta çok iyi yorumlar almış , çok beğenilmiştir.

Süet ayakkabı boyalarınızı boyamak için çok pahalı boyalar almanıza veya lostra salonlarına gitmenize gerek yok. Fiyat/Performans ürünü Miky Süet Ayakakkabı Boyaları ile çok güzel sonuçlar alacaksınız. Süet ayakkabı boyalarının her rengini sitemiz üzerinden çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Süet ayakkabı boyalarını buradan satın alabilirsiniz.

Süet Ayakkabı Nasıl Boyanır ?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız miky ayakkabı boyalarının yanından uygulama yapabilmeniz için sünger hediye gelecektir. Bu süngeri boyanın içerisine batırarak ayakkabınıza uygulayabilirsiniz. 2 Kat olarak boyadığınızda mükemmel sonuçlar alacaksınız.Ardından ayakkabılarınızı kurumaya bırakın.

Boyama işlemini yapmadan önce gazete kağıdı sermeniz tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir